Tööstusautomaatika
Automaatikaliinid
Robotid
Tootmismasinad ja seaded
Muud mittestandardsed tööstusabinõud
 Metallitööd
Metalldetailide valmistamine
Metallkonstruktsioonide valmistamine
Stantsimistsentri tööd
 Teenused
Seadmete projekteerimine
Seadmete korrashoid
Seadmete remont
Allhange
 Koostöö
Eksamo tootmisvõimalused
Eksamo partnerid
Eksamo kliendid
 Firmast
Eksamo ajalugu
Eksamo kultuur
Kontaktinfo
Esileht / uudised  Kogemustega ja kodumaine!
   Trüki leht       Kontakt       In English   

 

Eksamo
Firma ajalugu, meeskond ja kultuur

Eksamo AS on Tallinnas tegutsev seadmete, masinate ja nende osade projekteerimise, valmistamise ja remondiga tegelev ettevõte.
Eksamo on väga tuntud just oma pneumoautomaatika lahenduste poolest. Soov pakkuda kliendile paremat teenindust on viinud ettevõtte eraldumisele Norma-Autolivi grupist ja keskendumisele lähipiirkonna tööstusettevõtete teenindamisele.

Ajalugu

Eksamo AS võttis kasutusele ärinime vastaval kujul 2006-ndal aastal seoses ettevõtte rahvusvahelise äritegevuse järsu suurenemisega. Ettevõtte senine ärinimi oli Eksamo Automaatika AS.
Eksamo Automaatika AS moodustati 19.05.1995.a. senise AS Norma automatiseerimise ja mehhaniseerimise osakonna AMO baasil. AMO moodustati juba 1961 aasta 15.mail, mis tähendab tänaseks juba 42 aastat kogemusi tööstusautomaatika valdkonnas. Eksamo Automaatika AS oli börsiettevõtte AS Norma tütarettevõte kuni 2003. aasta lõpuni, mil 100% ettevõtte aktsiatest müüdi erainvestoritele.


Meeskond

Eksamo põhimõtteks on olnud koostada meeskond parimatest võimalikest spetsialistidest, et katta võimalikult efektiivselt kõik ametialad alates projekteerimisest kuni koostelukkseppade ja hooldustöölisteni.
Uute töötajate valimisel on eelistatud kõrgharidusega spetsialiste, et pidevalt tõsta ettevõtte kvalifikatsiooni taset ja seda igal ettevõtte tasemel. Koostööd uute töötajate leidmisel tehakse TTÜ ja erinevate tehnika- ja mehaanikakoolidega.


Firma kultuur

Paljud ettevõtte töötajatest on tuntud oma seniste saavutuste eest spordivallas. Töötajate toetamine nende hobide alal on osa meie ettevõtte kultuurist. Samuti on toetanud Eksamo korduvate annetustega enamikku oma töötajaid esindavat Norma Ametiühingu AS-i. Heategevuse korras on Eksamo toetanud tööriistade ja -vahenditega ka tööstuskoole.

Lehe algusse
   Viimati uuendatud: 14.12.2017    © Eksamo Automaatika 2018